vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Mandello del Lario Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeMandello del Lario

Mandello położony jest na półwyspie u podnóża Grigne , i oferuje widok na zachodnim brzegu oddziału Lecco, z rogami Canzo i długiej zielonej grani, wysadzane państw przybrzeżnych, który dociera z Onno Bellagio.

W drugiej połowie XIX wieku zostały zbudowane w MANDELLO toczenia i spinning, ale w 1921 roku nazwa MANDELLO jest znana na całym świecie, ponieważ jest to dom zabytkowy fabryka motocykli: Moto Guzzi . Obecnie w fabryce jest muzeum, w którym można podziwiać klasyczne motocykle i wiele innych ciekawych pamiątek.

W kraju warto odwiedzić piękny Kościół San Lorenzo , wczesne założenia chrześcijańskiej, przebudowany w XIX wieku i wielokrotnie przebudowywany na przestrzeni wieków.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como