vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Turystyka >  Folklore Jezioro MaggioreFolklore Jezioro Maggiore

Mieszanka kultur spotkać na ziemiach jeziora Maggiore.
Historia, również wykonane z gorzkich walk, ciężkiej pracy i wyrzeczeń, zaprojektował krajobrazu i jego społeczności.

Między folkloru, tradycji i kultury, społeczności na jezioro i okoliczne doliny teraz przeżywać te chwile ich historii, obchodzi obrzędy i uroczystości.
Dźwięki starożytnych litanie, tradycyjnych zawodów czynów, historyczne stroje i smakach, wrócą do animowania place, zaułki i podwórka.

Wśród historycznych osobistości związanych z jeziora Maggiore, z pewnością najważniejsza jest San Karol Boromeusz urodził się w Arona w 1538 i zmarł w 1584 roku W 1563 roku otrzymał święcenia kapłańskie i wkrótce potem biskupem, brał udział w końcowych etapach staje się jednym z Soboru Trydenckiego głównymi promotorami licznika; później został arcybiskupem Mediolanu. W latach jego biskupiej, od 1565 do 1584 roku poświęcił się do Milanese diecezji budują nowe kościoły, szkoły i uczelnie, on zaangażowany w duszpasterskich wizyt nadzorował opracowanie ważnych zasad odnowienia strojów kościelnych. Kiedy umarł zostawiając cały swój majątek ubogim.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Kultura i Sztuka
  Lake rejsy Jezioro Maggiore
  Gastronomii i wina Jezioro Maggiore
  Folklore Jezioro Maggiore

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com