vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Lugano >  Miejsca >  Melide Jezioro Lugano wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeMelide

Melide to ładne miasto na zachodnim brzegu jeziora Lugano, znany z Most-tamy , zbudowany w latach 1841-1847, która łączy miasto z Bissone, po drugiej stronie jeziora. Na moście przechodzą autostrady, kolej i drogi głównej, co jest bardzo ważne dla komunikacji; ale można również wybrać się na piechotę, aby dostać się wspaniały widok na jezioro.

W Melide turyści znaleźć wiele interesujących pomysłów: piękny kościół Świętych Quirico i Giuditta, a przede wsi, Oratorium Świętego Krzyża należą do zabytków Najbardziej znanym religijnym, ale na ulicach miasto jest również piękne stare budynki i wille.

Wielką atrakcją Melide jest Swissminiatur : park z miniaturowych modeli szwajcarskich zabytków, znajdujących się w ścieżce, która odtwarza główne krajobrazy Szwajcarii.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Lugano
  Porlezza
  Campione d Italia
  Melide
  Morcote
  Agno
  Ponte Tresa
  Porto Ceresio
  Valsolda
  Claino con Osteno

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com