vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Działalność >  Boisko sportowe Jezioro Garda - Rower górski, piesze wycieczki, jazda konna, canyoningBoisko sportowe

Jezioro Garda, jak wszystkie alpejskich jezior, otoczony jest wysokim łańcuchem gór. Góra jest zawsze obecny w święto tych, którzy wybierają Garda, nawet jeśli jest to tylko tło do dni spędzonych na plaży.

Trasy są dziesiątki, dobrze zachowane przez lokalnych sekcjach alpejskich, ze stopniowym trudności, które pozwalają każdy turysta znaleźć swoją drogę. Ponadto istnieją dwa szczyty powyżej 2000 m: Mount Stivo i Najwyższego. Jest to osiągnięte przez kilka godzin marszu i szczyt czeka na odbiór dwóch uderzających schronisk górskich.

Wspinaczka w Garda znaleźć taki podatny grunt dla dawania życia do tego, co uważane jest przez wielu jako prawdziwy mistrzostw świata wspinaczki, "Rock Master", który odbywa się co roku we wrześniu w Arco.

Drogi, ścieżki mule, drogi i ścieżki rowerowe z Garda zostały fetowany przez fanów kolarstwo górskie. Są specjalne trasy przez zapierające dech w piersiach krajobrazy, lasy, łąki, plaże i pola.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Boisko sportowe
  Sporty wodne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com