vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Wakacje nad Jezioro Maggiore przewodnik turystycznyJezioro Maggiore

lago Maggiore Maggioresee lago Mayor lac Majeur Maggioresjön
Jezioro Maggiore , zwany także Verbano , którego powierzchnia jest dzielona między Włochami a Szwajcarią, jest jednym z głównych jezior alpejskich i drugim co do wielkości jeziorem we Włoszech. Jej błękitne wody, otoczone zielonymi górami, tworzą jeden z najpiękniejszych krajobrazów na północy Włoch.

Dickens, Flaubert, Byron, Stendhal, aw czasach nam bliższych, Hemingway, to tylko niektóre z postaci występujących w tych obszarach przyjemny pobyt i źródła inspiracji. Jeziora, wyspy, góry, charakterystyczne dla miast, arcydzieła człowieka i przyrody czekają na odkrycie przez doświadczanie ich z dnia na dzień, delektując zapachy i smaki.

I koksowy słońca na jeziorach można również słuchać głosów o historii pełnej faktów, tradycji, atmosfera i osobliwości. Córka opowieść o czasie, który - w niektórych momentach - wydaje się, że w magiczny sposób zatrzymany.
 
Mapa:
Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com