vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Odwiedź Jezioro MaggioreTerytorium

Jezioro Maggiore (lub Verbano) znajduje się na granicy Piemontu i Lombardii, a jego północna część znajduje się w Szwajcarii.

Jezioro jest otoczone pierścieniem gór, na którym wznosi się masyw Monte Rosa; Ten alpejski krajobraz jest jednak ograniczane przez łagodnym klimatem jeziora, gdzie znajdują się urocze wioski z luksusowych willi i pięknych ogrodów los wieku, zwłaszcza wzdłuż boku Piemontu.

Jezioro Maggiore jest drugim co do wielkości wśród włoskich jezior po jeziorze Garda, ale jest bogatsza niż jedenastu wysp, wysp i wysepek, w tym słynnych Wyspy Borromee, położony w zatoce przed Stresa.

Tutaj turyści znajdą nieskażonej przyrody, zapierające dech w piersiach krajobrazy, urokliwe kościoły, ciekawe zabytki, relaks, zabawa i wspaniałe jedzenie ... wszystko, czego potrzebujesz na idealne wakacje.
 

Funkcje Jezioro Maggiore

Jezioro Maggiore, jeden z największych półwyspu włoskiego, rozłożona na obszar 212 km˛ ; ma obwód 170 km i długości 54 km (największy z włoskich jezior); maksymalna szerokość wyn ...

Kontynuuje »

klimat Jezioro Maggiore

Jak rogu basenu Morza Śródziemnego, w otoczeniu alpejskim, Jezioro Maggiore jest kawałek raju, który łączy łagodny klimat i bujna roślinność z majestatem gór i intymności bajkowe doliny.

Jezioro ...

Kontynuuje »

Początki Jezioro Maggiore

Pochodzenie jeziora Maggiore z pewnością jest lodowaty, jest świadkiem dyspozycji wzgórza polodowcowe moreny utworzonych przez naturę. Jednak jest już pewne, że lodowaty wykopu odbyła się wcześniej istniej ...

Kontynuuje »

Mapa:Zobacz także:

  Funkcje Jezioro Maggiore
  klimat Jezioro Maggiore
  Początki Jezioro Maggiore

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com