vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Orta >  Do najbardziej znanych miejsc Jezioro Orta, Omegna, Orta San Giulio, Madonna del SassoMiejsca

Obecność ludzka nad jeziorem Orta jest stara i sięga czasów neolitu.

Idealnym miejscem dla artystów i pisarzy, nadmorskie kurorty jeziora Orta są często opisywane w pracach ważnych autorów jak Balzac, Rodari, Montale i Soldati. Zwiększenie swoją renomę, na przestrzeni lat, byli również znani kucharze i znany na całym świecie przemysłowym.

Cusio, jest zdefiniowany jako obszar jeziora Orta, to jest fascynujące skarb, gdzie natura, sztuka i kultura są ze sobą powiązane magicznie w rozrzedzonej atmosferze nad jeziorem miast.

Wśród najbardziej znanych ośrodków jeziora Orta Omegna, stolicy Cusio, perła jeziora Orta San Giulio, mała wioska, która urzeka pisarzy i uczonych przez wieki. To klejnot średniowiecznej architektury charakteryzujący wąskich i malowniczych alejek.
 

Omegna

Miasto Omegna znajduje się na północnym krańcu jeziora Orta, w otoczeniu urokliwych gór odzwierciedlone na spokoju, czystych wodach jeziora.

Wśród najbardziej znaczących zabytków Omega, Kościół Sant'A ...

Kontynuuje »

Orta San Giulio

Centrum Orta San Giulio charakteryzuje się bardzo małymi wąskimi malowniczymi uliczkami.

Na głównym placu, gdzie znajduje się również molo z łodzi, które prowadzą do " San Giulio wyspa , jest ...

Kontynuuje »

Madonna del Sasso

Madonna del Sasso to mały kraj na zachodnim brzegu jeziora Orta. Jego 450 mieszkańców żyje w różnych miejscowościach, które tworzą ten kraj, i gdzie znajduje się wiele interesujących kościołów z artys ...

Kontynuuje »

Mapa:Zobacz także:

  Omegna
  Orta San Giulio
  Madonna del Sasso

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com