vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Turystyka >  Kultura i Sztuka Jezioro ComoKultura i Sztuka

Jezioro Como to rozległy obszar o bogatej historii i dzieła sztuki. Od pięknych krajobrazów nietknięte przez arcydzieł romańskiej Lombard, cichych dolinach do wielkich cykli fresków z XV i XVI wieku, od luksusowych willi do XIX-wiecznych barokowych kościołów i pałaców, obszar oferuje możliwości dla zabawy i wzbogacenia dla wszystkich gustów i wszystkich potrzebuje.

Aby czerpać najbardziej ze wszystkich możliwości, można uczestniczyć w wycieczki z przewodnikiem, tras tematycznych, środowiskowych, artystycznych i tras gastronomicznych.

Istnieje wiele programów letnich celu wzmocnienia i promowania piękno jeziora, mających na celu turystów przebywających nad jeziorem Como. Każdy dzień tygodnia jest droga do poznania historii i artystyczne piękno tych ziem.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Kultura i Sztuka
  Lake rejsy Jezioro Como
  Gastronomii i wina Jezioro Como
  Folklor Jezioro Como

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como