vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Turystyka Jezioro ComoTurystyka

tourism lake Como turismo lago di Como Comer see
Powołanie turystycznej krajów położonych nad jeziorem Como jest bardzo silny, to oferta jest zróżnicowana i na dobrym poziomie, a od hoteli do mieszkania na kempingach. Dla tych, którzy chcą przeżyć przyjemności "mieszka w willi" tak bogatych arystokratów i mieszczańskiego z XVIII wieku, wiele domów zostało przekształcone w Grand Hotel, na pewno nie tanie, ale z usług i absolutnie bezcenne widoki.

Ci, którzy kochają sporty można znaleźć wiele możliwości odkrywania pasji. Jezioro jest znane w całej Europie dla środowiska, w szczególności nadaje się do uprawiania sportów żeglarskich: Alto Lario nadaje się do praktyki żagla i fal, a także cieszą oko swoją surową naturę i czasem dzika. Góry, które otaczają (najwyższa jest Legnone, 2609 m) są praktykowane piesze i rowerowe wycieczki i jazdę na nartach zimą. Jezioro otoczone jest przez pól golfowych, w zasięgu ręki. Wiele hoteli posiada spa, w którym można się zrelaksować i zadbać o siebie. Innym sposobem na pieścić się dać sobie przerwę kulinarne z degustacją win i typowych produktów, lub poznać tajniki kucharzy z najlepszych restauracji w okolicy, dzięki kursów ad hoc.

Miłośnicy literatury będą podróżować chętnie podróż, aby odkryć miejsca, Manzoni. Również interesujące są warsztaty, są nadal aktywne w wielu krajach, spadkobiercy dawnych tradycji. W Como odwiedzić, jest w tym względzie nauczanie Silk Muzeum Como, który opowiada lokalizację przetwarzania tego cennego przędzy, dla których miasto słynie od wieków.
 

Kultura i Sztuka

Jezioro Como to rozległy obszar o bogatej historii i dzieła sztuki. Od pięknych krajobrazów nietknięte przez arcydzieł romańskiej Lombard, cichych dolinach do wielkich cykli fresków z XV i XVI wieku, od luksusowych willi ...

Kontynuuje »

Mapa:Zobacz także:

  Kultura i Sztuka

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como