vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Lugano >  Odwiedź Jezioro LuganoTerytorium

Jezioro Lugano to fantastyczny świat, w którym można spotkać dziewicze krajobrazy, gdzie się zatrzymać, aby oddychać świeżym powietrzem i odpocząć, jak dolin otaczających jezioro, gdzie można zanurzyć się w zieleni i spokoju.

Ale nad brzegiem jeziora są również malownicze wioski i nowoczesnych miast: najważniejszy jest jego Lugano, który daje nazwę jeziora: jak na turystykę, w oparciu Lugano swoich zasobów na wielu banków i sektora finansowego, który nadal rośnie.

Ci, którzy zdecydują się spędzić wakacje nad jeziorem Lugano znajdziemy unikalne środowisko, w którym Góry są odzwierciedlone w jeziorze obok kolorowych domów małych wiosek i nowoczesnych budynków w największych miastach.
 

Funkcje Jezioro Lugano

Jezioro ma powierzchnię 48 km˛, z czego około 18 kilometrów kwadratowych, należącej do Republiki Włoskiej oraz 30km˛ należącego do Szwajcarii.

Najgłębszy punkt (288 m) znajduje się w górnej ...

Kontynuuje »

klimat Jezioro Lugano

Jezioro Lugano, jak wszystkie pre-alpejskich jezior, ma klimat umiarkowany, sprzyja obecność jeziora, z łagodnymi zimami i wysokim procentem słoneczne dni.

Łagodny klimat i przemienności wiatry sprzyjały ...

Kontynuuje »

Początki Jezioro Lugano

Geologiczne pochodzenie jeziora Como i jeziora Lugano, podobnie jak w wielu włoskich jezior subalpejskie jest lodowaty.

Podczas ery czwartorzędowych całej zlewni został objęty wielkiego lodowca, który przekroczy ...

Kontynuuje »

Mapa:Zobacz także:

  Funkcje Jezioro Lugano
  klimat Jezioro Lugano
  Początki Jezioro Lugano

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com