vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Turystyka >  Gastronomii i wina Jezioro MaggioreGastronomii i wina Jezioro Maggiore

Większość gastronomii jeziora jest oparty na tym Piemontu: miejsce tradycji, historii, starych receptur i pyszne specjały, każda prowincja można zjeść smaczne potrawy przygotowywane z produktów z tej hojnej ziemi.

Znając kuchni Piemontu oznacza podejmowanie podróż w smaku; wszechświat z wielu barw i zapachów, z których korzystać z doskonałych win w celu zwiększenia smaki starożytnych tradycji gotowania. Jest to kraj, który oferuje doskonałe wina słynne na całym świecie. Aksamitne czerwone wino, białe wina o złotym kolorze, win deserowych i rozmowa.

Dla miłośników ryb, Jezioro Maggiore oferuje smakołyki recepty. Od Wielkogębowy, symbol ryby z jeziora: w restauracji na jezioro serwowane jest pyszne filety lub stać się bohaterem wspaniałym risotto. U jego boku innych gatunków, w tym ponurym, pstrąg, char, liny, karpie, szczupaki i siei. W wielu restauracji w okolicy jeziora można spróbować je gotowane na różne sposoby.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Kultura i Sztuka
  Lake rejsy Jezioro Maggiore
  Gastronomii i wina Jezioro Maggiore
  Folklore Jezioro Maggiore

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com