vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Hoteli >  Hotel San Gottardo Stresa Jezioro MaggioreHotel San Gottardo

Ten obiekt jest położony 11 minut spacerem od plaży. Hotel San Gottardo usytuowany jest w centrum miejscowości Verbania, obok plaży i przystani, z której wypływają łodzie na Wyspy Boromejskie. Z tarasu obiektu roztacza się panoramiczny widok na góry i jezioro Maggiore.

Do dyspozycji Gości są klasycznie urządzone pokoje z telewizją satelitarną oraz łazienką z suszarką do włosów. Z niektórych pokoi roztacza się widok na jezioro. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Na miejscu jest też bar i restauracja, w których podawane są włoskie specjały.

W holu hotelu mieści się bezpłatny punkt internetowy i punkt informacji turystycznej, którego personel mówi w kilku językach.

Ten obiekt w mieście Verbania jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.

Booking on line »

 
Mapa:
Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it
Verbania

Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com