vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Działalność >  Sporty wodne Jezioro Como kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo, wakeboarding, narty wodneSporty wodne

segel comer see
Żaglówka
Top Lario są prestiżowe kluby żeglarskie i prawie wszystkie kraje mają bazę żeglarską. I dlatego jest łatwy do zrozumienia, że ​​nie będzie to trudne do uprawiania tego sportu. Wszystkie kluby mają kursy dla początkujących i zaawansowanych, od kwietnia do października. W miesiącach letnich jest łatwy w hodowli, nawigacyjnych w górę Lario, mistrzów, takich jak Paul Cayard lub Torben Grael, którzy często są wyścigi w różnych międzynarodowych mistrzostwach organizowanych na jeziorze; Ponadto, można również organizować rejsy na większych łodziach.

Windsurfing
Wiele szkół oferuje kursy Windsurfing dla dzieci i początkujących, zaawansowanych kursów, ale szczególnie dużo sympatii i rozbawieniem. E ", mogą również wypożyczyć wszystkie materiały niezbędne do uprawiania tego sportu.

Kitesurfing
Kitesurfing to sport bardzo młody: jest to nowy sposób podróżowania na wodzie ciągniętych przez latawiec trakcji (Latawiec). Nawet w wysokiej Lario rozprzestrzenia się i istnieją szkoły, które pozwalają poznać materiałów, technologii i kontroli lotu latawca, zasad bezpieczeństwa, przeciągania ciała (przeciągnij ciała wiszące z latawcem), korzystanie z uprzęży, począwszy i chodu z planszy. Wszystkie całkowitego bezpieczeństwa będącego w klasie w wodzie, a następnie przez łodzi szkoły.

Narciarstwo wodne
Podczas spokojniejszym wiatru jezioro staje się zwierciadłem, w którym można ćwiczyć jazdę na nartach wodnych. Dzięki dobrze zorganizowanej szkoły przez trenerów krajowych, można uprawiać ten sport na wszystkich poziomach. Szkoła posiada łódź amerykańskiej homologowany do zawodów, molo i kilka specjalistycznych urządzeń.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Boisko sportowe
  Sporty wodne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como