vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Działalność >  Sporty wodne Jezioro Maggiore kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo, wakeboarding, narty wodneSporty wodne

Na falach pomarszczonej przez stałą bryzą jeziora wielu sportów jesteśmy praktykowane.

System stałych wiatrów i przeciwne, która charakteryzuje wszystkie wielkie alpejskich jezior, Jezioro Maggiore ułatwił również rozwój i uprawiania sportów takich jak żeglarstwo, windsurfing i kitesurfing.
Ale oczywiście jezioro również porusza się z innymi typami statków, takich jak spływy kajakowe i spływy kajakowe, nie wspominając o łodzi motorowych z których można ćwiczyć na nartach wodnych. Ale to jeszcze niedawno nastąpił rozwój działalności dla strumieni; W rzeczywistości, rafting i spływy kajakowe stają się coraz bardziej popularne sporty w dolinach, które otwierają się w kierunku jeziora.

Ale te wody są również idealny tylko do kąpieli, a dla bardziej ryzykowny istnieje możliwość nurkowania do odkrycia dnie jeziora.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Boisko sportowe
  Sporty wodne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com