vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Iseo >  Miejsca >  Riva di Solto Jezioro Iseo wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeRiva di Solto

Riva di Solto to mała wioska z zaledwie 800 mieszkańców, ale od tych XX wieku, w kraju odnotowano stały ula działań mających na celu rozwój turystyki, w tym terenów kempingowych, barów i restauracji, w celu zwiększenia jezioro Riviera, w którym to wychodzi.

W miejscu, ciekawe są pewne Obiekty Sakralne , a wśród nich jest kościół parafialny pod wezwaniem św Mikołaja Biskupa. Pierwsze ślady tej dacie kościoła z powrotem do XI wieku, choć obecny budynek został zbudowany w XVIII wieku. Zasługuje wspomnieć również mały kościółek San Rocco, zbudowany w 1530 roku przez jednego głosu mieszkańców podczas epidemii dżumy.

Pamięć o okresie średniowiecza zachował się w kraju dzięki obecności licznych budynków z tego okresu, w tym w Zorzino, położony na wzgórzu, ładne Zamek ; Zawsze Zorzino, ale tym razem na brzegu jeziora, trzeba zasługują na ' wąwóz Bogn , dziewiczy miejsce, gdzie ścieżka zbudowany w skale z widokiem na wody zapewnia przebłyski oraz poszczególne krajobrazy emocji.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Riva di Solto
  Iseo
  Sarnico
  Predore
  Tavernola Bergamasca
  Lovere
  Paratico
  Sulzano
  Sale Marasino
  Monte Isola
  Marone
  Pisogne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com