vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Iseo >  Miejsca >  Sulzano Jezioro Iseo wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeSulzano

Sulzano jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc na jezioro Iseo. Średniowieczne domy, kościół z XVIII wieku, wspaniała panorama na jezioro i wyspę Monte Isola ... wszystko to przyczynia się aby to miejsce pamiętne.

Miejscowość leży wzdłuż brzegu jeziora, z willi w pośród pięknych parków w górach i zabytkowego centrum miasta, w pobliżu jeziora, gdzie Kościół Nawiedzenia, w stylu barokowym. malownicza wieś , charakteryzuje się starymi domami, wąskimi uliczkami i uroczymi portów dla łodzi rybackich.

Miłośnicy żeglarstwa i sportów wodnych są w Sulzano trzeba praktykować je w najlepsze; dla tych, którzy lubią chodzić po górach, piękne wycieczka do kościoła Santa Maria del Giogo, na wysokości około 1000 metrów. Z cmentarza można podziwiać wspaniały widok.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Riva di Solto
  Iseo
  Sarnico
  Predore
  Tavernola Bergamasca
  Lovere
  Paratico
  Sulzano
  Sale Marasino
  Monte Isola
  Marone
  Pisogne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com