vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Iseo >  Miejsca >  Pisogne Jezioro Iseo wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villePisogne

Pisogne to miasto w bok Brescia jeziora Iseo; Jest to bardzo duży gmina, utworzone przez różne frakcje. Pisogne reprezentuje ostatnią pochodną Valcamonica i pierwszym krajem z jeziora: Ten obszar, pomiędzy jeziorem a górami, oferuje malownicze widoki i ciekawe pomysły.

W starej części miasta, na głównym placu, z widokiem na szlachetne pałace, które są obwarowane wąskich uliczek i starożytnych arkadami. Pisogne symbolem jest Wieża Biskupi . 32 metrów wysokości, został zbudowany w 1250 począwszy, i jest widoczny z całej północnej części jeziora Iseo.

Pomiędzy kościołów , które są warte odwiedzenia m.in. Santa Maria Assunta, jeden z największych kościołów w okolicy, piękny Santa Maria della Neve, który utrzymuje wewnątrz prestiżowych freskami przez Girolamo Romani i Santa Maria in Silvis.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Riva di Solto
  Iseo
  Sarnico
  Predore
  Tavernola Bergamasca
  Lovere
  Paratico
  Sulzano
  Sale Marasino
  Monte Isola
  Marone
  Pisogne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com