vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Iseo >  Miejsca >  Iseo Jezioro Iseo wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeIseo

Iseo jest miasto, z którego jezioro zawdzięcza swoją nazwę: jest to najważniejszym ośrodkiem nad jeziorem i rozwinął , gdzie znajdują się liczne obiekty rekreacyjne: oprócz hoteli, promenada jest mnóstwo klubów nocnych i restauracji.

Z naturalistycznego punktu widzenia, Iseo jest ważnym miejscem: w pobliżu wsi są w rzeczywistości torfowisk , błotnistej obszaru stają się wylęgarnią dla różnych gatunków ptaków. W centrum miasta znajduje się również liczba zabytków ciekawego. Na placu przykościelnym stoi kościół Sant'Andrea, kościoła założonego w piątym wieku i wzbogacony przez romańską dzwonnicę. W tym samym placu stoi kościół San Giovanni Battista. Na ostrogi na obrzeżach zabytkowego centrum to jest zamek Oldofredi, którego historia sięga XI wieku.

Stare miasto urok dla elegancji pałace i place, ale również jest jezioro Iseo miastem, więc miłośnicy sportów wodnych , znajdą tu wiele możliwości windsurfing, narty wodne, żeglarstwo i wiele więcej.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Riva di Solto
  Iseo
  Sarnico
  Predore
  Tavernola Bergamasca
  Lovere
  Paratico
  Sulzano
  Sale Marasino
  Monte Isola
  Marone
  Pisogne

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com