vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Lugano >  Miejsca >  Porlezza Jezioro Lugano wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villePorlezza

Porlezza jest miły i przyjazny wieś z dobrym wyposażeniem turystycznych, znajdujących się na czele północno ramienia jeziora Lugano.

Miasto składa się z czterech wiosek, Begna, Tavordo, Agria i Cima, o dużym znaczeniu historycznym, jak to utrzymuje typową średniowieczną strukturę z pozostałościami murów i fortyfikacji. Porlezza oferuje swoim turystom piękną aleję ostatnich budowy nad jeziorem, gdzie można spacerować i podziwiać krajobrazy, plaża i molo w nawigacji, z którego można rejs po jeziorze, ale także dzieł sztuki, takich jak kościół parafialny barokowym San Vittore i bogaty kościół Santa Marta.

Porlezza jest punktem wyjścia dla wielu wycieczek: za wsią jest Jezioro Piano , małe jezioro położony w rozległym rezerwacie przyrody. Jezioro jest bardzo popularne w okresie letnim, ale także w sezonie zimowym: w rzeczywistości jest to praktykowane na łyżwach, bo staw zamarza zwykle w chłodniejszych miesiącach.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Lugano
  Porlezza
  Campione d Italia
  Melide
  Morcote
  Agno
  Ponte Tresa
  Porto Ceresio
  Valsolda
  Claino con Osteno

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com