vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Lugano >  Miejsca >  Lugano Jezioro Lugano wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeLugano

Miasto Lugano znajduje się w Szwajcarii, w odległości kilku kilometrów od granicy z Włochami: to sprawia, że niemal Lombard miast, zarówno w formach architektonicznych w kulturze.

Dziś Lugano jest popularnym ośrodkiem turystycznym, który jest również znany na całym świecie jako międzynarodowego centrum bankowym, po Zurychu i Genewie. Turyści, którzy odwiedzają Lugano są schludne i czyste miasto, z piękną promenadą nad jeziorem, gdzie można chodzić wśród klombów.

Wśród zabytków należy odwiedzanych należą katedra , poświęcony San Lorenzo, które dominującej cmentarz miasta. Na miły spacer Ciani Park to piękne miejsce: wokół samej nazwie Villa Ciani (obecnie Muzeum Sztuk Pięknych), jeden z najpiękniejszych rezydencji w Ticino XIX wieku. Ale Lugano oferuje również wiele światowych rozrywka: imprezy kulturalne, koncerty, festiwale i fajerwerków ożywić letnie wieczory, nie wspominając o Casino .

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Lugano
  Porlezza
  Campione d Italia
  Melide
  Morcote
  Agno
  Ponte Tresa
  Porto Ceresio
  Valsolda
  Claino con Osteno

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com