vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Brenzone Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeBrenzone

Brenzone znajduje się na wschodnim brzegu jeziora Garda: miasto ma główne centrum i peryferii, ale składa się z 24 małych wioskach rozrzuconych po terenie rozległego. Brenzone jest ośrodkiem turystycznym, oferuje turystom znacznie powiększone, nawet 12 km linii brzegowej . Między miejscowościami na jeziorze pamiętam Castelletto i nieobecności, z którego można podziwiać widok na ' wyspa Trimelone :., Około 200 metrów długości, na wyspie zostało wzmocnione w X wieku.

Jezioro w tym momencie osiąga maksymalną głębokość (350 metrów) i jest wykorzystywany do uprawiania sportów żeglarskich. Kto spędza wakacje w Brenzone, jednak nie tylko znajdziesz na jezioro i zabawy w wodzie, ale piękne spacery w górach, w większych frakcji kraju, w którym można zostawić na wycieczki Monte Baldo .
< br> Wieś Castelletto jest popularnym miejscem zwłaszcza dla Typowa , który jest używany do oliwy z oliwek produkowanej na brzegu jeziora.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com