vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Bardolino Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeBardolino

Bardolino Gardasee
Bardolino położony jest w bardzo pięknym zakolu jeziora Garda, z dala od zatłoczonych i ruchliwych miejscach dolnego jeziora. wysokiej historyczny rodowód Miasto posiada liczne eksponaty, które świadczą o życiu na terenie w czasach rzymskich, takich jak monety, kamienie, nagrobki, rzeźby, niektóre widoczne w wielu częściach gminy; cmentarze i artefakty.

Z jego starożytności świadczy romańskiego stylu San Severo kościół , z dodatkiem krypty XI wieku, jeden z najstarszych przykładów tego rozwiązania architektonicznego. Coeval jest kościół San Zeno , który był częścią klasztornego waśni opactwa San Zeno.

Ale Bardolino jest nie tylko nazwa urokliwego miasteczka nad brzegiem jeziora; fani wiedzą, że Bardolino jest wina , którego produkcja jest dozwolona w prowincji Werona. Istnieją dwa rodzaje Bardolino: Red i Claret , który pochodzi z rodzimych winogron i pić młode. Wina są lekkie, miękkie i delikatne, suche, owocowy, lekko gorzki, harmonijne iz nutą migdałów, wspólne dla wszystkich win z regionu.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com