vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Gargnano Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeGargnano

Gargnano lac de Garde Gargnano lago di Garda Gargnano lake Garda Gargnano Gardameer
Gargnano leży na zachodnim brzegu jeziora, chronione od zimnych wiatrów północnych przez korony gór i pagórków. Jej terytorium składa się z kilku przysiółków; na zboczach otaczających miastu klimat stworzyła idealne warunki do wzrostu cedry, cytryny, oliwki, cyprysy.

Centrum Gargnano jest skupionych wokół portu przeoczone przez eleganckim budynków , w tym mieście, zbudowany pod koniec 1500. W elewacji z widokiem na jezioro są korytka kul armatnich tego austriackiego statku zwolniony do kraju w 1866 roku, podczas Trzeciej Wojny o Niepodległość.

kościół , najstarszy z Gargnano, poświęconej św Jakuba, pochodzący z XII wieku i został niedawno odnowiony. Na zewnątrz, na ścianie bocznej, akcentowane z trzech freskami XIV-wiecznych. Wewnątrz, na podłogach cenny ministrantów, zamkniętych w niszy, można podziwiać XVI-wieczny drewniany posąg św Jakuba.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com