vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pň italienska sj÷ar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Tremosine Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeTremosine

Tremosine
Tremosine znajduje się na naturalnym tarasie z widokiem na wysoką na jezioro Garda. Kraj składa się z 18 małych wioskach rozsianych wzdłuż płaskowyżu i głębokimi dolinami charakterystycznymi dla obszaru, w tym Doliny San Michele. Campione to jedyna wieś, aby zwrˇcić uwagę na jezioro Garda.

Łagodny klimat sprzyja rozwojowi roślinności śrˇdziemnomorskiej i Tremosine, zanurzone w przyrodzie, oferuje plażę sprˇbowania szczytach Tremalzo całą rˇżnorodność krajobrazˇw typowych Garda:. Płaskowyżu z widokiem na jezioro, ktˇra oferuje niezrˇwnane widoki.

Małym pˇłwyspie z widokiem na krystalicznie czyste wody jeziora Garda: jest to fascynujące miejsce Campione del Garda , jeden z najbardziej malowniczych Tremosine. Najważniejszą działalnością praktykowane w Campione jest sportˇw wodnych, a zwłaszcza żeglarstwa, dzięki korzystne wiatry wiejące w tym rejonie jeziora.

« POWRËT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com