vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Malcesine Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeMalcesine

Malcesine Malcesine Gardasee Malcesine Gardameer isola del sogno lago di garda
To jest często postrzegana jako centrum malowniczej okolicy jeziora Garda, z zamkiem wydobywanych na przylądku, które schodzą do jeziora. Malcesine, w rzeczywistości, ma szczególny urok.

Zamek ma bardzo starożytne pochodzenie: zrekonstruowany przez Scala pomiędzy 1277 i 1387 roku, został zmieniony przez weneckich i austriackich inżynierów wojskowych. Mieści się obecnie muzeum o historii i środowiska jeziora z góry jego wieży roztacza się wspaniała panorama.

Poświęcić kilka minut od drzew oliwnych na najwyższe szczyty Mount Baldo korzystających majestatyczne krajobrazy jeziora to wyjątkowe doświadczenie. Możesz doświadczyć dzięki Malcesine - Monte Baldo , gdzie są nieskończone możliwości wycieczek. Na Monte Baldo każda pora roku ma nieodparty urok i oferuje stałe zaproszenie do poznania góry we wszystkich jego różnorodnych i nieprzewidywalnych zmian. Wpływ klimatyczny jeziora na wysokości pozwala na współistnienie wielu różnych środowiskach naturalnych, od Morza Śródziemnego aż do pastwisk i skał najwyższych szczytów, to osobliwością Monte Baldo zdobył przydomek Ogród Europa , prawda Link od Alp do Morza Śródziemnego.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com