vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester p italienska sjar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Tignale Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeTignale

Tignale lago di Garda Tignale Garda see Tignale lac de garde
Osobliwością miasta Tignale (typowy, przy okazji, wiele innych gmin w wysokiej Garda) jest fakt, że składa się z 6 wiosek, z ktrych żaden nie ma nazwę Tignale: Gardola (ratusz) , Grosz z nieba, Prabione Aer, Olzano i Oldesio.

W jej obszarze gminy jest sanktuarium Montecastello , ktra stoi na skalistym odkrywka z widokiem na jezioro iz pięknym widokiem. Z jego duchowości jest jednym ze świętych miejsc najbardziej malowniczej Garda, znany ze swojej historii i architektury, sztuki i piękna krajobrazu. Od wiekw jest miejscem pielgrzymek i oddaniem.

W Tignale, w wiosce Prabione, jest także Muzeum Alto Garda Park , ścieżka, ktra pozwala zanurzyć się w rżnych Garda i podejście tradycyjnej działalności, z połoww do uprawy cytryn i drzewa oliwne, z gry do rękodzieła.

« POWRT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com