vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Nago-Torbole Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeNago-Torbole

Torbole Torbole Torbole
Wspólna grupa dwie różne miejscowości bardzo blisko i podobny rozmiar: jeden, Nago, na zboczach Mount Altissimo i drugiej, Torbole, którzy z Riva del Garda, nadzoruje północnego wierzchołka w Benaco jako granicy lub portu: tutaj jest, w rzeczywistości, że podróżni z North dolinę Adygi mieć pierwszy wpływ z przyrody i krajobrazu jeziora. Palmy i oleandry, po skałach i szczyty, są nieoczekiwane zaliczki na Morzu Śródziemnym.

Podobnie jak wiele ośrodków Garda, także Torbole , zachowuje swój uroczy mały portu; zobaczyć kościół św Andrzeja, zbudowany w 1175 roku i przebudowany w okresie baroku, z cmentarza znajduje się wspaniały widok na jezioro do twierdzy Manerby. Innych atrakcji austro-węgierskiej Nago :. Są chyba najlepiej zachowanych w regionie Trentino, a teraz do domu, do muzeum miejskiego.

Dla miłośników pieszych, jest tam wspaniały panoramiczny ścieżka, z balkonem z widokiem na jezioro Garda, która łączy Torbole jego frakcji Tempesta , dawnej granicy Austrii i Włoch.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com