vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Garda >  Miejsca >  Sirmione Jezioro Garda wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeSirmione

Sirmione Sirmione Garda see Sirmione lake Garda Sirmione Gardameer
Sirmione jest na cienkiej półce, która rozciąga się na 4 km w sercu jeziora Garda, którego cechy naturalne stanowią przyczynę podziwu i sławy od starożytności.

Catullo zdefiniowana jest uczeń wszystkich półwyspów , a dziś Sirmione słynie z doskonałej lokalizacji; Miasto jest zdominowane przez potężną Scaliger Zamku , wzniesiony w 1259 roku, strategicznie usytuowany na jedynej drogi dojazdowej do lądu. Zamek Sirmione jest jednym z najbardziej kompletnych i najlepiej zachowanych we Włoszech.

Półwysep charakteryzuje się obecnością trzech wysokościach: na północy jest spektakularna rzymska osada znana jako Grotte di Catullo . Pomimo hipotezy, że szczątki imponującej rzymskiej willi należącej do rezydencji słynnego poety łacińskiego, nie ma dowodów na poparcie tej teorii. W parku archeologicznym jest pośród bujnych gajów oliwnych i oferuje wspaniały widok na jezioro.

Sirmione jest również słynie z wody termal : dwa uzdrowiska, zwany Catullo i Wergiliusza, oferują turystom możliwość wspierania widok na jezioro oraz kulturę i historię tego miejsca, nawet relaks i To z ich cennego zdobyłem wody.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions22
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com