vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Miejsca >  Cannero Jezioro Maggiore wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeCannero

Cannero Riviera to mała wioska położona na zachodnim brzegu jeziora, w uprzywilejowanym miejscem do ekspozycji na słońce i naturalnych wlotu, która chroni go od zimnych wiatrów.

Kraj ten oferuje piękne, szeroka plaża i możliwość uprawiania wielu sportów, nazwa Cannero zawsze podłączony do wysp, które wznoszą się od wód stojących przed krajem, którego rzeczywista nazwa jest Cannero Zamki . Są trzy skaliste wysepki, z których dwa są ruiny starożytnych fortyfikacji, wybudowany w latach XI i XII wieku i zrównane w 1414 roku przez księcia Mediolanu, który został przebudowany zamek opuszczony.
Zamek stał się schronieniem dla przemytników, był również wykorzystywany przez rybaków w porcie, a dziś są tylko ruiny zamków, połączone piękną wycieczkę statkiem.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Locarno
  Luino
  Stresa
  Arona
  Brissago
  Ascona
  Cannobio
  Cannero
  Ghiffa
  Maccagno
  Porto Valtravaglia
  Verbania
  Baveno
  Laveno-Mombello
  Leggiuno
  Wyspy Borromee
  Lesa
  Meina
  Ispra
  Angera
  Sesto Calende

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com