vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Miejsca >  Brissago Jezioro Maggiore wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeBrissago

Brissago położony jest pomiędzy górami i jeziorem, nie ma nawet zwykły oddech ... Jednak Brissago, co najmniej tysiąc lat, udało się model z wielkim uporem tym terytorium szorstki i chropowaty, co wymaga stałego wysiłku.

Poszczególne zabytków religijnych i kulturowych kraju są idealne ramy koncertów i wystaw, utrzymując jednak ten aspekt nienaruszoną sakralnych sprzyja medytacji i życia wewnętrznego.

W wodach jeziora, trochę "na północ od centrum kraju, istnieją także Wyspy Brissago są bardzo wyjątkowy, ponieważ dzięki swojemu położeniu, cieszyć się wspaniałym klimatem i łagodny klimat, który umożliwia wzrost roślin, również nie nadaje się do tego obszaru. Skąpane wodami międzynarodowymi, chronione przed alpejskich gór i pocałował przez słońce, te wspaniałe wyspy dać odwiedzającym możliwość zrobić "podróż dookoła świata" w czterech krokach. Ogród Botaniczny, który znajduje się na wyspie Grande, oferuje ponad 1500 różnych gatunków kwiatów i roślin z Morza Śródziemnego, Azji, Afryce, Ameryce, Australii i Japonii.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Locarno
  Luino
  Stresa
  Arona
  Brissago
  Ascona
  Cannobio
  Cannero
  Ghiffa
  Maccagno
  Porto Valtravaglia
  Verbania
  Baveno
  Laveno-Mombello
  Leggiuno
  Wyspy Borromee
  Lesa
  Meina
  Ispra
  Angera
  Sesto Calende

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com