vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester pĺ italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Maggiore >  Miejsca >  Locarno Jezioro Maggiore wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeLocarno

Znany turystycznym, Locarno cieszy korzystny mikroklimat, który pozwala subtropikalnych i śródziemnomorskiej roślinności rozkwitać, częściowo dlatego, że miasto leży w dolinie chronione przez koronę gór.

Wśród najważniejszych zabytków Lucerna, szczątki Visconti zamku (XIII-XV wiek), oznaczone przez ściany blankami współgrać. Wewnątrz znajduje się obywatelski i Muzeum Archeologiczne, najlepiej znany ze swojej kolekcji Roman szkła; W tej sekcji są obwarowane pokoi zarezerwowanych do czasów prehistorycznych, rzemiosła, Pre-Roman i numizmatyki rzymskiej, ale także zwyczaje i porcelany.

Ponadto, warto odwiedzić to Kolegiata św Antoniego , wewnątrz którego znajdują się cenne ołtarze marmurowe i trumna ze szczątkami świętego, do którego jest przeznaczony; i znowu, Kościół San Francesco , uroczysty i szerokości, która przeszła kilka rekonstrukcji na przestrzeni wieków i grabieży.

W Locarno zajmuje ważną pozycję festiwal filmowy , który odbywa się każdego lata, a także z udziałem aktorów i reżyserów o międzynarodowej renomie.

« POWRÓT

 
Mapa:Zobacz także:

  Locarno
  Luino
  Stresa
  Arona
  Brissago
  Ascona
  Cannobio
  Cannero
  Ghiffa
  Maccagno
  Porto Valtravaglia
  Verbania
  Baveno
  Laveno-Mombello
  Leggiuno
  Wyspy Borromee
  Lesa
  Meina
  Ispra
  Angera
  Sesto Calende

Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com