vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Como Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeComo

Cittą di Como
Como znajduje się na południowym krańcu zachodniej gałęzi Lario, w małej dolinie otoczonej podnóża. Osada jest wykonany, a także ogromnej peryferii, nawet z pięknego starego miasta , który idzie od brzegu jeziora do średniowiecznych murów.

Miasto dziś liczy na ustalonej struktury przemysłowej, którego specjalizacją jest podstawowym tradycyjna produkcja tkanin, zwłaszcza jedwabiu , ale jest przede wszystkim poświęcony turystyce, dzięki udanym połączeniem architektury i piękno krajobrazu.

Uważany za małe miasteczko, jest znany na całym świecie ze swojego piękna, ale nie tylko: jego Lake , klimat i niesamowite położenie przyciągają wielu turystów z każdego kraju Często miasto jest domem dla dużych konferencji i spotkań politycznych.

Miasto Como może zaproponować wiele wycieczek do każdego rodzaju turysty. Wśród najważniejszych są piękne Duomo , Kościół San Fedele , średniowieczne mury , które wciąż otaczają miasto ... nie zapominając wiele sklepów, gdzie na zakupy i kupić lokalne produkty Como i jeziora.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como