vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Gravedona Jezioro Como wakacje - hotel, kemping, apartamenty, dom wakacyjnyGravedona

Gravedona
Gravedona znajduje się w przepięknej okolicy i ma historyczne imponujące < b>, z jego wąskich uliczek, stromych i niekończących się klatek schodowych, z domów stłoczonych razem z innymi portalami i zabytkowych fasad. Ze względów historycznych, artystycznych i religijnych jest uważany za najważniejszy ośrodek Upper Lake.

Gravesend jest krajem, który jest opowiedziana w swoich kościołach i jego zabytki: piękne kościół Santa Maria del Tiglio , ważnym przykładem architektury romańskiej, pobliski kościół San Vincenzo, niemal nad brzegiem jeziora, i Kościoła Santa Maria delle Grazie , znany również jako klasztoru, dołączyć cenne dzieła sztuki, które świadczą o zbiegu różnych kultur w Upper Lake a. Gravesend jest również potężny Palazzo Galijo , z którego ogrodów można podziwiać piękny widok na miasto i jezioro.

Ponadto, istnieją obszary poświęcone gościnność i sport plaży i publicznej plaży z dwoma basenami, centrum sportowe z kortami tenisowymi i boiskami do piłki nożnej, miły spacer nad brzegiem jeziora, która prowadzi do pobliskiej miejscowości Dongo.
Odtąd Gravedona uruchomić wiele dróg, które pozwalają odkryć wsi górach , między ścieżkami w lesie i relaks dolinach.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como