vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Laglio Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeLaglio

Urokliwa okolica, pełna światła i perfum; osada z Laglio jest Torrigia, na cyplu, który rozciąga się na środku jeziora jest najwęższym miejscu pomiędzy brzegiem jeziora Como i jest również punktem maksymalnej głębokości 410 metrów.

Wśród interesujących miejsc i fascynujących zabytków kraju pamiętać, Villa Fasola (zwany Magnolia), wyposażony w duży ogród opadający w dół do jeziora, gdzie na ławie oskarżonych, Kościół św Jerzego , zbudowany w XVII wieku, ozdobiony prestiżowej sztukaterie, dołączył do Oratorium Braci Najświętszego Sakramentu, wzmocniony wspaniałe XVIII-wieczne dekoracje.

Kluczową cechą kraju jest Pomnik Józefa Frank , pomnik XIX, w kształcie piramidy 20 metrów wysokości, przypominający Giuseppe Frank, lubiący egipskich starożytności.

Na zboczach Monte Colmegna, za wsią, jest Pętla Niedźwiedź : to jest jaskinia, sławny, ponieważ w XIX wieku nie znaleziono kości niedźwiedzia jaskiniowego, mieszkał podczas czwartorzędu. Niektóre z tych prehistorycznych szczątków są przechowywane w Muzeum Historii Naturalnej w Mediolanie i Como, inne są na wystawie w ratuszu, gdzie mają klucze do bramy wjazdowej do jaskini.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como