vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Torno Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeTorno

Torno znajduje się w pięknym miejscu na wzgórzu i charakteryzuje typowe cechy średniowiecznego miasta: wąski kręte uliczki, domy z kamienia drzwi z kutego żelaza dekoracji w oknach.

W miejscowości są: piękne Kościół Santa Tecla , romańska budowla z XIII wieku, przebudowany kilka razy, z piękną marmurową fasadą ozdobioną renesansowy portal i okno róży i kościoła Dziurawiec , najstarszy w kraju, mocną romańska dzwonnica.

Możesz hop od miasta, po starej drogi, która biegnie przez las, do Montepiatto (610 m.): Domy są zamieszkane tylko w lecie lub na wakacje, z cmentarza w małym kościele znajduje się piękny widok na jezioro. Na łące w pobliżu wsi można zobaczyć w Kamień pendula , w kształcie grzybka głaz zrównoważone na skale.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como