vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Cernobbio Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeCernobbio

Cernobbio, di'antiche pochodzenie, jest dziś jednym z najbardziej znanych i popularnych jeziora Como. Stare miasto jest bardzo malownicze, a kraj oferuje hotele i restauracje wysokiej klasy, w tym słynny Villa d'Este , zbudowany w 1568 roku przez kardynała TOLOMEO Gallio: Po kilku zmianach własnościowych, willa Został sprzedany do księżnej Walii, Caroline Brunszwik, który dał mu obecną nazwę. W 1873 roku został odrestaurowany, aby przekształcić go w luksusowy hotel, zachowując w ciągu obrazy i rzeźby z XVI i XIX.

Inne ważne rezydencje w Cernobbio są Villa Erba , zdominowana przez panoramiczną wieży, której elegancko freski sale są idealne na przyjęcia i wystawy, Willa Pizzo, otoczony jest dużym parkiem i Villa Fontanelle , znany, ponieważ była własnością projektanta Gianni Versace.

Cernobbio rozpoczyna ścieżkę znaną jako Via dei Monti Laridżani , długi i fascynujący spacer w całości oznaczona, który osiąga Sorico, północną jezioro kraju.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Côme -  Comomeer
Ospitalità lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como