vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Nesso Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeNesso

Starożytne miasto Nesso jest przez malownicze grupy domów rozrzuconych na stokach górskich i nad brzegiem jeziora; pomiędzy elity pamiętam Careno , malowniczej miejscowości w kształcie odwróconego trójkąta składa się z kamiennych domów przylegających do gór, dośrodkował po stromych schodach tylko na piechotę. Ze względu na te właściwości jest najbardziej fotografowane jezioro zamieszkane.

Wśród charakterystycznych cech Nessus pamiętam Kościół Świętych Piotra i Pawła , która jest w ziemi, a kościół św Martin w Careno, pochodzący z XII wieku.

Jeden z najbardziej znanych krajobrazów jeziora Como jest ' Wąwóz Nessus , malowniczy wodospad tworzy duei strumieni Chesi wtopić się ryczący masy wody i, biegnąc między skałami, idzie pod Roman most spacer po pięknej klatki schodowej.

Dla miłośników przyrody, nie przegap wizytę w Cave Masera , na zboczach góry za wsią znajduje się 400 metrów długości i znajduje się w stawie i duży salon z nadrukiem amonity.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como