vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Lenno Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeLenno

Lenno jest ukryte głęboko w zatoce, a dzięki swojej unikalnej lokalizacji zapewnia chronionej aspekt i szczegół jeziora. The Lakeside jest malownicza; W pobliżu znajdują się kościół pod wezwaniem Świętego Stefana i chrzcielnica romańska z końca XI wieku.

Bardzo fascynujące jest to, że podróż można dopłynąć wzdłuż brzegów jeziora, osiągając cypel, gdzie Villa Balbianello : ta willa jest tak wyjątkowy został zamówiony przez kardynała Angelo Durini gdzie już tam był klasztor Franciszkanów, który został włączony do budynku, do którego dodano spektakularne loggię. Willa i ogród zostały wzbogacone przez kolejnych właścicieli. Dziś dom jest otwarty dla zwiedzających, którzy mogą odwiedzić wnętrza i dobrze utrzymane tereny.

Dla tych, którzy kochają przyrodę i spacery, pamiętaj całość ' Abbey dell'Acquafredda , zbudowany w 1143 roku, raggiugible z ładną ścieżką, która idzie przez las w górach za wsi.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como