vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Bellano Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeBellano

Na wschodnim brzegu jeziora, otoczony pięknym tle, u ujścia rzeki Pioverna, istnieje Bellano, kwitnące centrum turystycznym i przemysłowym.

Z pięknym jeziorem, nawodniony wieloma wąskimi uliczkami starego miasta, Bellano jest przedstawiony jako spokojne i przyjemne. Aby dowiedzieć się stary Bellano potrzebne do walk na ulicach, gdzie słońce nigdy nie trafia do filtrowania i widok pojawia się tylko w migawkami, w salonach.

Warto odwiedzić piękny kościół Świętych Nazario i Celso, z charakterystyczną fasadą z naprzemienne pasy czarno-białe; wieś Bellano znany jest z naturalnego piękna, ' Wąwóz . Wąwóz jest wąski wąwóz, utworzone przez rzeki Pioverna: wąskie przejście między wysokimi klifami, gdzie woda ryczy głośno, inspirujące naturalny spektakl odwiedzane przez zawieszone chodniki. Założony w piętnastu tysięcy lat od cofanie się lodowców, wąwóz Bellano pozostały niezmienione mimo upływu czasu i trwałej ingerencji człowieka.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como