vacanze sui laghi italiani  vacation on italian lakes  Urlaub auf italienischen Seen  vacances sur les lacs italiens  vakantie op Italiaanse meren  отдых на итальянских озерах  vacaciones en los lagos italianos  semester på italienska sjöar  wakacje na włoskich jezior
  Jezioro Como >  Miejsca >  Bellagio Jezioro Como wakacje - hotele, kempingi, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyka, villeBellagio

Bellagio
Bellagio jest najpopularniejszy kurort jeziora Como ; jest klejnotem krajobrazu i architektury, otoczone fortyfikacjami, charakteryzuje typowe delikatnych kolorach domów pochylony przed siebie, wąskie, kręte uliczki, które prowadzą do harmonijnych kwadratów.

Nad jeziorem są hotele luksusowe, eleganckie sklepy, gdzie można kupić biżuterię, odzież i bardzo szlachetne jedwabie. Największa Miasto oferuje zabytki i dzieła sztuki, w tym Bazyliki Świętego Jakuba , w górnej części wsi, wybudowany w latach 1125 i 1150; ale Bellagio zawsze był ośrodek wypoczynkowy dla arystokracji: tutaj zostały podniesione wspaniałe wille. Dziś można odwiedzić park Villa Serbelloni , która rozciąga się od cypla Bellagio, oferując niezapomniane widoki; park jest pełen drzew i jest ozdobiona dagrotte, rzeźby, ruiny średniowiecznych murów, a na szczycie cypla, ruiny kościoła.

Innym ważnym willa w Bellagio jest Villa Melzi , wybudowany w latach 1808 i 1810 jest jednym z najbardziej znanych Lake, dzięki fakt wpisania banku z jego nałożeniu luzem. Dziś można odwiedzić piękny park, gdzie są drzewa i egzotyczne, kiosk, kaplicę z grobów rodziny Melzi, egipskich posągów i staw z liliami wodnymi.

« POWRÓT

 
Mapa:


Vacation on Italian lakes
tommstudio - Web Solutions
Via D.in Guerra, 36
Italy 22015 Gravedona (CO)
P.IVA 02948970138
email: info@tommstudio.it


Sitemap :: I servizi HolidayOnLake.com

lago di Como -  lake Como -  Comer see -  Lac de Cōme -  Comomeer
Ospitalitą lago di Como -  Guida turistica d'Italia -  Domaso Lago di Como
Gravedona Lago di Como -  Hotel, Camping, Appartamenti Domaso Lago di Como